Labdarúgás: Értékes győzelem a Bácsalmás otthonában!

A Megyei I. U-19-es bajnokság 18. fordulójában Bácsalmáson léptek pályára a sportiskolások. A félegyháziak nagyon igyekeztek, hogy sikeresek legyenek, győzelmükkel 10 pontos előnyt szereztek a bácsalmási csapat előtt, és őrzik második helyüket a tabellán.

Megyei I. U-19  18. forduló: 2018. 03. 25.(Vasárnap) 13:45  Helyszín: Bácsalmás, Sporttelep.

Bácsalmási PVSE – Kiskunfélegyházi HTK-FTSI  1-3 (0-0)

Gólszerzők: Horváth Patrik (88.) illetve Csertő Gábor (63.), Kurgyis Bence (85.), Tóth Kornél (92.)

A mérkőzés után így értékelt Fütyü Illés utánpótlás vezetőedző: Az első félidő kiegyenlített küzdelmet hozott. A szünetben rendeztük sorainkat, magabiztosabbak lettünk, szép gólokat szereztünk, mindenki odatette magát. Tóth Kornél játéka lendületet adott támadó játékunknak.

Kategória: hírek | A közvetlen link.