Labdarúgás: a szombati játéknap eredményei

A szombati bajnoki mérkőzéseken három korosztályos csapatunk lépett pályára. Két győzelem és egy vereség a csapatok mérlege.

U-14 ÉSZAK  12. forduló: 2018.03.24.(Szombat) 10:00  Helyszín: Honvéd Sporttelep.

Félegyházi Térségi Sportiskola-B – Kecskeméti LC KTE SI-A 0 – 25 (0-12)

U-14 ÉSZAK  12. forduló: 2018.03.24. (Szombat) 15:00 Helyszín: Kecskemét, Széktói Stadion, III.-as pálya.

Kecskeméti LC KTE SI-B – Félegyházi Térségi Sportiskola-A  0 – 7 (0-2)

Gólszerzők: Szabó Bence Márk (21.), Kurgyis Kevin (33., 57.), Móczár Zalán (70.), Fodor Milán (71.), Kanyó János (74., 78.)

A mérkőzés után Gerecs Attila utánpótlás vezetőedző elégedetten értékelt:

Már az elején többet kezdeményezett a csapat a rossz talajú pályán,  a helyzetek is megvoltak. Majd jött az első gól ami egy szép kiugratásból lett. Tovább nyomott a csapat és a félidőt teljesen megérdemelten 2:0-al zártuk. A második félidő ott folytatódott ahol az első véget ért. Helyzetek sokasága és a gólok sem maradtak el. Az ellenfél pár szögletig  jutott, de kapura nem igazán volt veszélyes. Az eredmény inkább az ellenfélre nézve hízelgő.
Gratulálok a csapat minden tagjának.
Megyei II. ÉSZAK U-19  20. forduló: 2018.03.24.(Szombat) 12:45  Helyszín:Honvéd Sporttelep.
Kiskunfélegyházi HTK-FTSI II. – Izsáki Sárfehér SE  6 – 0 (2-0)
Gólszerzők: Juhász Bence (2.), Seres Márton (19.), Horváth Viktor (56.), Török Ferenc (69.), Fekete Dániel (76., 78.)
Balog Huba utánpótlás vezetőedző értékelése:
A találkozót végig kontroll alatt tartottuk. A csapat nagyon egységes volt, mindenki igyekezett a maximumot kihozni a meccsből. Örülök, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a mérkőzést, ami jó csapategységünknek köszönhető. Gratulálok a csapatnak.
Kategória: hírek | A közvetlen link.