Labdarúgás

Elvitte a pontokat a Bácsalmás 2023.03.13. 10:16
A hétvégén a szombati játéknapon a listavezető Kiskunfélegyháza a Bácsalmás csapatát fogadta. Rendkívüli csípős idő fogadta a csapatokat, az erős szél is rányomta bélyegét a játékra. Az első játékrészben a hazai csapatot támogatta a szél, de nem sikerült betalálni a vendégek kapujába. A Bácsalmás minden eszközt bevetett, tördelték a játékot, enyhe sérülés esetén ápolást kértek, húzták az időt. A kiegyenlített küzdelemben gól nélkül zárult az első félidő. Ezen a szinten ritkán fordul elő, hogy a 45 perc játékot két perc ráadás követte a vendégek időhúzó taktikája végett. Szünet után a vendégeket támogatta az erős szél, amit igyekeztek is kihasználni. Három elkerülhető gólt szereztek, és eldöntötték a mérkőzést. A félegyházi szurkolók régen láthattak ilyen vendéggyőzelmet, így a hétvégi eredmények után a Bácsalmás fellépett a harmadik helyre. A vasárnapi játéknapon a Jánoshalma is nyert, így a nyolcpontos előny ötre csökkent a Félegyháza szempontjából.
Kiskunfélegyháza–Bácsalmási PVSE 0–3 (0–0) Kiskunfélegyháza, vezette: Baranyai Dávid (Bán Kristóf, Balogh Bence)
Kiskunfélegyháza: Kis Cs. – Szűcs D. (Makány 86.), Nagy D. (Bakró-Nagy 91.), Magony (Szabó P. 61.), Erős (Szabó D. 46.), Nagy V., Ábel (Valkai 72.), Urbán, Nemesvári, Huszka, Kanyó. Technikai vezető: Tóth István.
Bácsalmás: Koncsok – Bálity, Szalma (Snyehola 68.), Körmöci, Gabric, Harnos (Horváth D. 82.), Szűcs Sz., Crkvenjakov (Balázs 86.), Szabó A., Fodor (Benkó 90.), Zsoldos. Vezetőedző: Teslic Igor.
Gól: Szabó A. a 48., Harnos az 55., Snyehola a 79. percben.
Fotó: Szentirmay Tamás
Kategória: hírek | A közvetlen link.