Labdarúgás

Utánpótláscsapataink hétvégi mérlege, két győzelem, két vereség

U-14 ÉSZAK 6. forduló: 2020.10.22 – 14:30, Helyszín: Honvéd Sporttelep

FÉLEGYHÁZI TSI „A” – KEREKEGYHÁZI SE 2 – 3 (0-1)

Góllövők: Solymosi Áron Bendegúz (76.), Tamás Arnold (78.) ill.Kozák Zoltán (27.), Tugyi László (66.), Kolveg László (70.)

Értékelés:

Gerecs Attila utánpótlás edző: – Nehéz bármit is mondani a mérkőzés után. Már az első félidőben voltak lehetőségeink gólszerzésre, erre kapunk egy elkerülhető gólt. Futottunk az eredmény után. A hajrában feljöttünk, de igazából magunkat vertük meg, a megbeszéltekhez képest pont az ellenkezőjét játszotta a csapat.

U-14 ÉSZAK 6. forduló: 2020.10.24 – 10:00, Kecskemét, Széktói Stadion

MERCEDES-KLC „A” – FÉLEGYHÁZI TSI „B” 3 – 0 (1-0)

Gólszerzők: Gyulai Kristóf (1.), Nagy Gábor (24.), Hubay Attila (72.)

U-16 ÉSZAK 7. forduló: 2020.10.24 – 10:00, Honvéd Sporttelep

FÉLEGYHÁZI TSI – SOLTI FC 6 – 1 (1-1)

Gólszerzők: Petrovics Dominik (14.), Molnár Tamás (60.), Oláh-Marcényi Tamás (67., 85., 90.),Farkas Máté (69.) ill. Berkes Barnabás (2.)

A mérkőzés után Lénárt Máté utánpótlás vezetőedző így értékelt: – Hamar hátrányba kerültünk egy hatalmas egyéni hiba után. Gyorsan rendeztük sorainkat és visszajöttünk a mérkőzésbe. A második félidőben gólra váltottuk helyzeteinket. Nem volt ekkora különbség a két csapat között. Gratulálok csapatom minden tagjának a mai teljesítményért.

U-19 ÉSZAK 8. forduló: 2020.10.24 – 10:00, Lajosmizse, Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum

LAJOSMIZSEI VLC – FÉLEGYHÁZI TSI 3 – 5 (2-2)

Gólszerzők: Lovászi Ádám (31. 87.), Kun Márk (42.), ill. Csányi Dávid (11.), Kurgyis Kevin (17.), Birkás Levente Mihály (69.), Kovács László Dominik (83.), Sztvorecz Dániel (88.)

Kategória: hírek | A közvetlen link.