Labdarúgás: Igazságos döntetlen Kerekegyházán

U-14 ÉSZAK 16. forduló: 2018. 04. 30. (Hétfő) 11:00  Helyszín: Kerekegyháza, Borbás Gáspár Sporttelep.

Kerekegyházi SE – Félegyházi Térségi Sportiskola-A  2 – 2 (2-1)

Gól: Krajcsovszki Márton (9.), Malik Olivér (19.) illetve Karsai Tamás (22.), Fodor Milán (46.)

A mérkőzés után Gerecs Attila utánpótlás vezetőedző így értékelt:

Álmosan kezdett a csapat, köszönhetően a kettő hét szünetnek és a nagy melegnek. Gyorsan kétgólos hátrányba kerültünk, majd a 22 percben egy jogos büntetőt kaptunk Szabó Bence buktatása miatt, amit kapufára lőtt Karsai Tamás, de a kipattanót nagy erővel belőtte. A szünetben átbeszéltük a játékunkat és más felfogásban kezdtük a második félidőt. Gyorsan jött az egyenlítés, ami szögletből indult, és Fodor Milán szép fejessel kiegyenlített. A végén felcsillant a remény a győzelemre, de Vidéki Csaba szép megmozdulását követően a gólvonalról mentettek a hazaiak. A játék összképe alapján igazságos döntetlen született.