Győzött az FTSI-A

U-14 Észak 5. forduló: október 06.(Péntek) 15:00

Zsinórban negyedik győzelmét aratta az FTSI-A csapata. A Kerekegyháza együttesét fogadták a Honvéd Sporttelepen. Az első félidőben a vendégek jobban játszottak és a 15. percben a vezetést is megszerezték, 0-1. Szünet után a sportiskolások játéka feljavult, több veszélyes helyzetet alakítottak ki és az 52. percben egy begyakorolt szabadrúgás variációból Szász Martin kiegyenlített, 1-1. A győztes találat a 80. percben esett, Szabó Bence beadása Borbély Ármin hátáról pattant be a gólvonal mögé, 2-1.

Félegyházi TSI-A  – Kerekegyházi SE 2 – 1 (0-1)

Gólszerzők: Szász Martin (52.), Borbély Ármin (80.) illetve Krajcsovszki Márton (15.)

Gerecs Attila utánpótlás vezetőedző így értékelt: Az első félidőben nem játszottunk jól, a szünet után szervezettebb lett játékunk és szerencsés gólokkal megfordítottuk az eredményt, egy jól felkészített csapat ellen. Zsinórban negyedik győzelmünket szereztük, gratulálok a csapatnak.

Kategória: hírek | A közvetlen link.