Labdarúgás: egy döntetlen, három győzelem utánpótlás csapataink hétvégi mérlege

U-14 ÉSZAK 11. forduló: 2019.04.12 – 16:30, Kiskunfélegyháza, Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep.

FÉLEGYHÁZI TSI – A – TISZAALPÁRI SE 0 – 0

U-14 ÉSZAK 11. forduló: 2019.04.13 – 14:00, Bugac,Sporttelep.

BUGACI KSE – FÉLEGYHÁZI TSI – B  0 – 5 (0-2)

Gólszerzők: Solymosi Áron Bendegúz (8.), Tóth Benedek (31.), Polyák Gergő (43.), Farkas Levente (52.), Móczár Zalán (70.)

MEGYEI I. U-19 19. forduló: 2019.04.13 – 14:15, Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep.

KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK-FTSI – KISKŐRÖSI LC 1 – 0 (1-0)
Gól: Berekszászi Gergő (20.)
Balog Huba utánpótlás vezetőedző a mérkőzést követően így értékelt:

Végre újra hazai pályán játszhattunk. Szerettünk volna győzelemmel felavatni a center pályát, mely sikerült is, három pontot szereztünk. Az első félidőben a mi akaratunk érvényesült a második félidőt viszont szeretnénk elfelejteni. A következő mérkőzésen megpróbálunk újra nem csak győzni, hanem 90 percen keresztül jól is játszani.Ennek ellenére a küzdeni akarást megköszönöm a csapatnak.

U-16 ÉSZAK 12. forduló: 2019.04.14 – 10:00, Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep.

KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK-FTSI -LAJOSMIZSEI VLC 7 – 1 (4-1)

Gólszerzők: Vincze Szabolcs (4.), Kurgyis Kevin (13., 32., 77., 82.), Tóth László (44., 84.) illetve Kun Edvárd Tibor (25.)

Fütyü Illés utánpótlás vezetőedző értékelése:- Végig domináltunk a mérkőzésen. Az első félidőben jelentős előnyt szereztünk, amit növelni tudtunk a második játékrészben. Nagyon fontos három pontot szereztünk, gratulálok a csapatnak.

Kategória: hírek | A közvetlen link.