Labdarúgás: U-19-s csapatunk folytatta jó sorozatát

MEGYEI I. U-19 18. forduló: 2019.04.06 – 14:15, Kecskemét, Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum

KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK-FTSI – FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 2 – 1 (1-0)

Gólszerzők: Makány Nándor (19., 76.) illetve Kerekes Krisztofer (84.)

A mérkőzés után Balog Huba utánpótlás vezetőedző így értékelt: – Nehéz mérkőzésre számítottunk és ez be is igazolódott. Egyénileg és csapatként is erős volt a Kiskunhalas, az első félidőben nagy mezőnymunka volt mindkét csapat részéről. Halas az első félidőben a kapunkra nem volt veszélyes, mi viszont egy távoli lövéssel vezetést szereztünk. A második félidőben sokszor a kapunk elé szorítottak bennünket, így gyors kontrákat kellett vezetnünk, amiből  a második gólunkat is megszereztük. A hajrában újra nagy küzdelem jellemezte a mérkőzést, de csak szépíteni tudott az ellenfél, így újabb 3 pontot tudtuk szerezni. Köszönhető a csapat fegyelmezett és lelkes játékának.

A következő fordulóban a Kiskőröst fogadjuk, ami egy újabb nehéz mérkőzés lesz.

Kategória: hírek | A közvetlen link.