Kosárlabda – U11 (Kenguru) Bajnokság VII. régió, 5. forduló

“C” CSOPORT
FTSI Batthyány –edző: Szabó Csaba
Ideje: 2018. február 11. ( vasárnap )
Helye: Kiskunfélegyháza, Városi Sportcsarnok
MNÁMK Rakéták – FTSI Batthyány : 34 -73  
FTSI Batthyány – Nagykőrösi Sólymok „A”: 40-54  

“D” CSOPORT
FTSI József  –  edző: Kurucz Kornélia
Ideje: 2018. február 11. ( vasárnap )
Helye: Kecskemét, Corvina – Mátyás Király Általános Iskola, Mátyás király krt. 46.
FTSI József A. Iskola – Bajai NKK “B”: 53 : 52
JKSE Kosársuli – FTSI József A. Iskola : 61 : 55

“F” CSOPORT
FTSI Dózsa – edző : Bokányi Rita
Ideje: 2018.02.11
Helyszín: Kecskemét, Corvina – Mátyás Király Általános Iskola, Mátyás király krt. 46.
FTSI Dózsa Gy. Iskola – Miklósi KékRókák: 10 – 69
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi – FTSI Dózsa Gy. Iskola: 61 – 34

“G” CSOPORT
FTSI Constantinum  – edző: Siber Rita
Ideje: 2018. február 10.
Helye: Kiskunfélegyháza, Városi Sportcsarnok
FTSI Constantinum – FTSI Darvas:  85 – 16
FTSI Constantinum – FTSI Platán:  36 – 31

“G” CSOPORT
FTSI Darvas  – edző: Nádasdi József
Ideje: 2018. február 10. ( szombat )
Helye: Kiskunfélegyháza, Városi Sportcsarnok
FTSI Constantinum – FTSI Darvas: 85:16
FTSI Darvas – Kecskeméti KC : 62 -63

“G” CSOPORT
FTSI Platán – edző: Nádasdi Péter
Ideje: 2018. február 10. ( szombat )
Helye: Kiskunfélegyháza, Városi Sportcsarnok
Kecskeméti KC Mátyás – FTSI Platán Iskola:  30 – 61
FTSI Constantinum 1. – FTSI Platán Iskola: 36 – 31

bővebben: http://ftsi.hu/esemenyk/

Kategória: hírek | Hozzászólás most!

Kosárlabda – Serdülő (U14) Leány Bajnokság

Nemzeti Leány Regionális Serdülő Bajnokság
Alapszakasz,  1.forduló

“C” csoport
Időpont: 2018. február 10. (szombat)
Helyszín: Kiskunfélegyháza, Városi Sportcsarnok (Kossuth u. 35.)

FTSI – HSA Bombázók:  57 – 31   (16-6, 14-12, 14-7, 13-6)

Szentesi KK – FTSI : 49-61   ( 26-8, 10-16, 8-19, 5-18)

edző: Bokányi Rita

bővebben: http://ftsi.hu/esemenyk/

Kategória: hírek | Hozzászólás most!

Kosárlabda – Kadett (U16) Leány Bajnokság

Nemzeti Leány Regionális Kadett Bajnokság
Alapszakasz II. 1.forduló

Időpont: 2018.02.04.
Helyszín: Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. (Munkácsy M. u. 13.)

Mezőberényi KK – Félegyházi TSI : 87- 58

DVTK-ÉLKSK „T” – Félegyházi TSI : 81- 46

Kategória: hírek | Hozzászólás most!

Kosárlabda – U12- es (Gyermek) Bajnokság

U12- es (Gyermek) Bajnokság, Alsóház, V. forduló 7. régió

“E” csoport      FTSI Fiú 1. – edző: Szabó Csaba
Időpont: 2018.02.04
Helyszín: Mercedes Kosárlabda Akadémia

Pityke Lány -FTSI Fiúk 2. : 64 -18  (18-6, 22-4, 10-6, 14-2)
FTSI Fiúk 2. – Hernád: 57 -19   (13-5, 13-5, 10-9, 21-0)

“D” csoport     FTSI Leány – edző: Fekete-Seres Ildikó
Ideje: 2018. 02.04.
Helye: Kecskemét, Mátyás Király Általános Iskola

FTSI Lány- KKA Jégtörő Matyi 60- 36  (14- 12, 20- 3, 11- 6, 15- 15)
KLIKK Zsiráfok- FTSI Lány 39- 70  (9- 20, 15- 17, 8- 16, 7- 17)

“B” csoport     FTSI Fiú 1.  edző: Simon Zoltán
Ideje: 2018. február 3. ( szombat )
Helye: Kecskemét, Mátyás Király Általános Iskola

FTSI Fiúk “1” – LEHEL Kosársuli 2 : 0
Miklósi Kékrókák – FTSI Fiúk “1” 0 : 20

bővebben: http://ftsi.hu/esemenyk/

Kategória: hírek | Hozzászólás most!

Megvan az U10-es válogatott kerete vasárnapra

Kialakult a KLC-KTE SI alközponti válogatottjának kerete a vasárnapi U10-es tornára. Az egyesületek és a gyerekek már megkapták a meghívókat, vasárnap ők találkoznak a Kecskeméti Regionális Központ többi alközponti válogatottjával.

A KLC-KTE SI MUK válogatott kerete: 

Kapusok: Roza Zétény (KLC-KTE SI), Baranyi Zétény (UFC)

Mezőnyjátékosok:

Hegedűs Marcell, Dóka Dávid, Laczkó Máté (mind KLC-KTE SI), Egyed Marcell, Iványi Zente, Gajdos Márk, Kobela Patrik (mind SC Hírös-ÉP), Fürj Bence (UFC Kecskemét), Bujáki Bence, Szabó Marcell (mindkettő Félegyházi TSI)

Forrás:Kecskeméti LC

Kategória: hírek | Hozzászólás most!